Novinky

 • Internet

  8.6.2010

  Dne 8.6.2010 byl u nás na Sluneční stráni spuštěn firmou Cominnet z České Třebové vysoce výkonný bezdrátový internet pracující s novou technologií v pásmu 5 GHz na který se samozřejmě po dohodě s provozovatelem mohou napojit i stávající rodinné domky v Knapovci. Více o tarifech, rychlostech a cenách se dozvíte na www.cominnet.cz nebo na tel 608 282 728 p.Dušek

 • Registrace názvu "Sluneční stráň"

  23.1.2010 Název naší nové ulice „Sluneční stráň“ byl registrován ve státním registru adres UIR ADR. Momentálně probíhá jednání o urychlení vložení názvu také do registru mapy.cz tak, aby bylo možné vyhledání názvu ulice jak v mapách na webu tak v nových nebo aktualizovaných navigacích. Toto probíhá bohužel jen jednou ročně, tak doufáme, že se nám to povede co nejdříve.
 • Kolaudace komunikace

  23.1.2010

  Dne 18.1.2010 byl vydán Městským úřadem v Ústí nad Orlicí kolaudační souhlas na novou komunikaci na Sluneční stráni

 • Seminář o programu

  23.1.2010

  Dne 26.1.2010 proběhne od 15.30-18.20h v oranžovém salónku hotelu UNO v Ústí nad Orlicí seminář zaměřený na program MŽP "Zelená úsporám", kde budete mít jedinečnou šanci získat veškeré informace o tomto programu.

 • Veřejná dopisní schránka

  13.1.2010

  Jakmile to počasí dovolí, zřídí Česká pošta na naší "Sluneční stráni" veřejnou poštovní schránku. U té bude poté kontrolovat vytíženost. Je tedy potřeba, aby místní obyvatelé případně i podnikatelé nevhazovali svou poštu do schránek někde ve městě ale do této schránky, aby nám ji později z důvodu malé vytíženosti neodmontovali.

 • Nové domény

  13.1.2010

  Naše stránky můžete na webu navštívit také díky našim novým doménám www.bargo.eu a www.pasivnídomky.eu

 • Cyklostezka do Knapovce

  29.11.2009

   

  Na náš podnět, podal osadní výbor Knapovce v loňském roce na MÚ v UO žádost na vybudování cyklostezky z UO do Knapovce. Dne 23.11.2009 proběhlo konečně jednání na úrovni vedení města (starosta  místostarostové), kde pí.RNDr. Renata Šedová z OHGS s.r.o., která má na starosti právě rozvoj a plánování všech cyklostezek v našem regionu znovu předložila problematiku tohoto záměru Výsledek jednání je tento: Cyklostezka z Ústí do Knapovce - v roce 2010 bude prověřen stav záměru – tj. zda Lesy ČR stále plánují na rok 2011 investiční akci "Retenční prostor", v rámci které se vybuduje část komunikace a dále kolik by stála investice na dostavbu cyklostezky až do obce s využitím dotace SFDI. Podle výsledku tohoto zjištění bude tato akce zařazena do plánu investic (projekce, výkup pozemků a samotná realizace s dotací SFDI), cca v letech 2011 až 2012.

  Těšme se tedy, že se snad již brzy budeme moci z Knapovce do Ústí a naopak, pěšky i na kole, bezpečně dostat !!!!!

   

 • Nové foto!!

  20.11.2009

  V menu/práce v čase/průběh výstavby komunikace byli přidány nové fotografie z pokládání asfaltu.. Nyní je silnice již hotová :-)  

 • Asfalt!!

  10.11.2009

  Dnes ráno začala prováděcí firma pokládat asfaltový povrch nové silnice v naší lokalitě. Znamená to, že v dohledné době se k nám můžete přijet podívat na stavební pozemky opravdu pohodlně :-)

 • Odkazy

  6.11.2009

  V horním menu nyní naleznete i odkazy na stránky, které by vás mohli zajímat. Dále byla přidána mapka s čísly popisnými k jednotlivým parcelám. V případě, že vám na našich stránkách něco schází i nadále zasílejte své příspěvky prostřednictvím námětů a komentářů taktéž v horním menu nebo přímo na naše emailové adresy.

Starší »